KALEKİM

Kalekim, Kale Grubu şirketlerinden Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. çatısı altındaki 4 markadan biridir. 1973 yılında kurulan Kalekim, çimento, poliüretan ve epoksi esaslı yapıştırıcılardan dekoratif derz dolgu malzemelerine, su izolasyon malzemelerinden yüzey hazırlık malzemelerine, mastikler ve köpüklerden endüstriyel zemin kaplamalarına kadar geniş ürün gamı ile yapı sektörüne teknik, yenilikçi ve dekoratif çözümler sunmaktadır.

Yıllık toplam 700 bin ton yapı kimyasalı üretim kapasitesine sahip Kalekim; üretim teknolojisine ve AR-GE faaliyetlerine yaptığı dev yatırımlarla en yüksek kalitede ürünler üretmektedir. Kalite Yönetim Sistemi, TSE ve Avrupa Standartları’nda üretilen Kalekim ürünleri, gerek üretim anında gerek uygulama ve sonrasında uzun yıllar kalitesini muhafaza eder.

KALEKİM ÜRÜNLERİ

İnşaat sektörünün temel taşı olan yapı kimyasallarının lider markası Kalekim, yapılarda teknik çözümler sunan mevcut ürünleri yanında gelişen teknolojiyle üretilen yeni ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

srn-yapi-kalekim-yapistiricilar-1
YAPIŞTIRICILAR
srn-yapi-kalekim-dekoratif-urunler-1
DEKORATİF ÜRÜNLER
srn-yapi-kalekim-derz-dolgular-1
DERZ DOLGULAR
srn-yapi-kalekim-su-yalitim-malzemeleri-1
SU YALITIM MALZEMELERİ
srn-yapi-kalekim-yuzey-hazirlik-malzemeleri-1
YÜZEY HAZIRLIK MALZEMELERİ
srn-yapi-kalekim-katkilar-1
KATKILAR
srn-yapi-kalekim-mastikler-kopukler-1
MASTİKLER & KÖPÜKLER
srn-yapi-kalekim-yuzey-temizlik-bakim-malzemeleri-1
YÜZEY TEMİZLİK & BAKIM
srn-yapi-kalekim-zemin-cozumleri-1
ZEMİN ÇÖZÜMLERİ

PROJELERİNİZİN YÖNETİMİ İÇİN PROFESYONEL VE TİTİZ BİR ÇÖZÜM ORTAĞI MI ARIYORSUNUZ?