KALEBODUR
1
YARATICILIĞINIZIN YAPI TAŞI

Türkiye’de milyonlarca yapıda yer alan, adı seramik karo ile özdeşleşen Kalebodur, yenilenen ürün gamı ile ilham dolu bir dünya sunmaktadır. Kalebodur mimarlara ve profesyonellere yönelik, onların ihtiyaçlarını ve isteklerini gözeten, projelerinde yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri, özgün ve tasarım ağırlıklı ürünlere yönelik çalışmalar yapmakta ve projelere özel çözümler sunmaktadır.

HER KALEBODUR ÇEVREYİ KORUR…
Kalebodur’un çevre dostluğu EPD (Environmental Product Declaration) ile tescillendi.
HEXAGON
1

Hexagon Serisi ile Akdeniz’in ruhu tüm yaşam alanlarını sarmalıyor. Sıra dışı karo ebatlarıyla sunulan serisindeki tüm renkler, hem apayrı hem de bir bütünün parçası. Geçmiş ve gelecek zamanı birleştiren Hexagon; siyah, krem, cotto ve taupe gibi dört farklı rengin kusursuz uyumuyla iki farklı dünyayı yaşam alanlarında birleştiriyor.

ELEGANT MARBLES
1

Core White, Silver River ve Savana Serilerinden oluşan Elegant Marbles Koleksiyonu, dikkat çekici parlak yüzey ve geniş ebat seçenekleriyle hem mimarların yaratıcılığına hem de tüketicinin beğenisine hitap ediyor. Mekanları tamamlayan, farklılaştıran, openbook dekor alternatifi sunan seriler, zengin damar yapısıyla da dikkat çekiyor.

PADMA
1

Göz alıcı yoğunluğunun ve güzelliğinin yanında uzun yılların izini taşıyan yüzeylere hayat veren seri, benzersiz özelliklere ve modern bir görünüme sahip. Padma, sağlam ve dayanıklı seramik yapıyı yaşam alanlarının bir parçası haline getirerek şık ve modern çözümler isteyen herkese hitap ediyor.

ONYX
1

Adını doğanın izlerini en güzel şekilde yansıtan oniks taşından alan Onyx Serisi’nde parlak porselen karolar, şık tasarımlarla bir araya gelerek hayat buluyor, yaşam alanlarınıza tarz katıyor.

VINTAGE
1

Vintage Serisi, ahşaptan gelen kaliteyi ve doğallığı bugünün modernliği ile buluşturuyor. Kızıl, açık ve koyu Amerikan Cevizinin en güzel yansımasını mekanlara taşıyan seri, kullanıcıların, her gün doğanın tam içerisinde uyanmış gibi hissetmesini ve evinin şıklığını bir adım öteye taşımasını sağlıyor.

MATERIA
1

Işık oyunları, geometrik desenler ve metalik geçişler… Materia Serisi, sıra dışı mekanlar yaratmak isteyenler için tasarlandı. Antrasit ve bronz renk seçenekleri ile modern yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday olan seri, yarı parlak görünüme porselen karolardan oluşuyor.

HAYALİNİZDEKİ BANYO KALE360
İLE HAYAT BULUYOR!
Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor, ancak nerden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?
Banyonuz için tarzınıza ve beklentilerinize uygun seramiği, dolabı, duşa kabini, kısacası banyo ürünlerini bulmak için mağazaları gezmek yerine oturduğunuz yerden banyonuzu kendiniz tasarlamaya ne dersiniz?

PROJELERİNİZİN YÖNETİMİ İÇİN PROFESYONEL VE TİTİZ BİR ÇÖZÜM ORTAĞI MI ARIYORSUNUZ?