KALE BOYA

Kale Grubu şirketlerinden Kalekim A.Ş,’nin, Kale markalı İç ve Dış Cephe Boyaları, yenilikçi bakış açısıyla hizmet veren güvenilir bir boya markasıdır. Yüksek örtücülükte, sağlığa zarar vermeyen, kokusuz, su bazlı iç ve dış cephe boyaları işçilikte zaman ve tüketimde metraj tasarrufu sağlayarak ustaların işini kolaylaştırmaktadır. Binalara estetik görünüm veren, yüksek ürün kalitesine sahip çevre dostu Kale; tüketicilerine sunduğu çözümler ve sektöre getirdiği farklı bakış açısıyla yaşam alanlarına stil katmak konusunda öncü çalışmalar yürütmektedir.

Kale markalı Dekoratif Dış Cephe Sıvaları, yıllardır dekoratif son kat dış cephe kaplamalarını 1968 yılından beri Türk inşaat sektörünün beğenisine sunmaktadır. Kale Dekoratif Dış Cephe Sıvaları, zorlu hava koşulları, ani iklim değişiklikleri ve çevre kirliliği gibi tehditlerle karşı karşıya olan binaları korurken, onlara estetik görünüm kazandırır ve ömrünü uzatır. Dış cephe uzmanı Kale yıllara meydan okuyan estetiği ve dayanıklılığının yanı sıra ısı yalıtım sistemlerinin son kat kaplama malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Birbirinden farklı doku ve renkteki seçenekleri kullanıcıların hizmetine sunan Kale, 1968 yılından beri dekoratif dış cephe sıvalarında sektöre öncülük ve liderlik etmektedir.

KALE BOYA ÜRÜNLERİ

Her mevsim en gözde renkleri tüketicilerle buluşturan Kale Boya, iç ve dış cepheler için insan ve doğaya dost, su bazlı sağlıklı boyalar ile yaşam alanlarına renk katmaktadır. Seçkin renklerden oluşan kartelaların yanı sıra Renk Bankası ve Renk Ustası ile sunulan binlerce renk seçeneği ile Kale Boya kendinizi özgürce ifade etmenizi sağlamaktadır.

srn-yapi-kale-boya-ic-cephe-boyalari
İÇ CEPHE BOYALARI
srn-yapi-kale-boya-dekoratif-urunler
DEKORATİF ÜRÜNLER
srn-yapi-kale-boya-dis-cephe-boyalari-kaplamalari
DIŞ CEPHE BOYALARI
srn-yapi-kale-boya-dekoratif-dis-cephe-sıvalari
DEKORATİF DIŞ CEPHE SIVALARI
srn-yapi-kale-boya-yuzey-hazirmala-malzemeleri
YÜZEY HAZIRLAMA MALZEMELERİ
srn-yapi-kale-boya-renklendirme-sistemi
RENKLENDİRME SİSTEMİ
srn-yapi-kale-boya-sentetik-esasli-urunler
SENTETİK ESASLI ÜRÜNLER

PROJELERİNİZİN YÖNETİMİ İÇİN PROFESYONEL VE TİTİZ BİR ÇÖZÜM ORTAĞI MI ARIYORSUNUZ?