KALE BANYO

Kale Banyo, vitrifiyeden armatüre, banyo mobilyalarından akrilik küvet, duş tekneleri ve kabinlere kadar geniş bir yelpazede mekânlarınıza bütünsel çözümler getirmektedir. Zengin modül, renk ve kaplama seçenekleri ile kombinasyonlar yaratmanıza olanak sağlamaktadır.

Kale Banyo, kalite ve tasarıma önem veren, değişime ayak uyduran, verimliliği esas alan, müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş bir marka olarak; yüksek kaliteli ürünleri, estetik, fonksiyonel ve ulaşılabilir tasarımları, üretiminde ve ürünlerinde çevreyi korumak felsefesi ve satış sonrası hizmet desteğiyle banyo sektöründe fark yaratmaktadır. Daima kaliteli ürün konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren Kale, satış ve satış sonrası servis sürecinde bu anlayışını devam ettirmektedir.

Tasarımcının ve iyi tasarımın her zaman yanında olan Kale Banyo, sürekli gelişim felsefesiyle, ilklere imza atmaya devam etmektedir. Yarattığı birbirinden farklı serilerle her türlü ihtiyacı karşılarken, başarı çıtasını her geçen gün daha yukarıya taşımaktadır.

KALE VISTA İLE HER ŞEY YERLİ YERİNDE!
Düzen ve hijyen bir arada, her şey kendi özel alanında.
Vista Banyo mobilyasının her bir parçası banyonuzda
fonksiyonellik için tasarlandı.
SMART HİJYEN

Banyo evin en çok mikrop barındıran yerlerinden biridir. Campylobacter, Salmonella, E.Coli, Aspergillus vb. mikroplar klozet ve lavabolarda çok sık görülmektedir. İşte bu yüzden hijyenik bir banyo, ailenizin ve sizin sağlığınız için hayati önem taşır.

Hijyenik bir banyoya sahip olmanın en güvenli yolu, tedbiri baştan almaktır. Tüm Kale Banyo lavabolar, klozetler ve kapakları sizi ve ailenizi güvence altına alır.

SmartHijyen, içeriğinde bulunan nano boyuttaki gümüş iyon, mikropların hücre duvarlarına zarar vererek, DNA ve RNA yapılarını bozar. Bu da mikropların ölmesini sağlar.

Tüm Kale lavabolar, klozetler ve kapaklar içinde bulunan nano gümüş iyonu ile mikropların oluşumunu engeller. Kullanılan nano gümüş iyonları, ürünlerin üzerinde bulunan mikropların çoğalmasına engel olur ve var olanları yok eder.

SMART SERİSİ

Kale Banyo, “Smart” felsefesiyle hayata geçirdiği yenilikçi ürünleri ile banyolarda akılcı ve çevre dostu çözümler üretiyor. SmartYıkama Klozet, SenseSmart Pisuvar, AquaSmart Pisuvar, AquaSmart Klozet, SmartEdge, SmartColor ve SmartYüzey’den oluşan çevre dostu “Smart Ürün Ailesi” ile her ayrıntının düşünüldüğü yeni mekanlar oluşturuyor.

BANYO ÜRÜNLERİ

Kale, banyolarda bireysel ve toplu kullanıma yönelik zengin ürün çeşitliliği sayesinde hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Zamana ayak uyduran estetik anlayışını yıllara dayanan tecrübesiyle harmanlayan Kale, size ideal çözümleri hayata geçiriyor.

Göz alıcı tasarım ve kusursuz işlevselliği banyonuzda buluşturan Kale, size gerçek konforun keyfini yaşatıyor.

srn-kale-banyo-saglik-seramik-gerecleri
SERAMİK SAĞLIK GEREÇLERİ
srn-kale-banyo-armaturler
ARMATÜRLER
srn-kale-banyo-dus-kuvet-kabinleri
DUŞ & KÜVET KABİNLERİ
srn-kale-banyo-akrilik-kuvet-dus-tekneleri
AKRİLİK KÜVET & DUŞ TEKNELERİ
srn-kale-banyo-mobilyasi
BANYO MOBİLYASI
srn-kale-banyo-dus-sistemleri
DUŞ SİSTEMLERİ
srn-kale-banyo-tamamlayicilar
TAMAMLAYICILAR
srn-kale-banyo-aksesuarlari
BANYO AKSESUARLARI
HAYALİNİZDEKİ BANYO KALE360
İLE HAYAT BULUYOR!
Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor, ancak nerden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?
Banyonuz için tarzınıza ve beklentilerinize uygun seramiği, dolabı, duşa kabini, kısacası banyo ürünlerini bulmak için mağazaları gezmek yerine oturduğunuz yerden banyonuzu kendiniz tasarlamaya ne dersiniz?

PROJELERİNİZİN YÖNETİMİ İÇİN PROFESYONEL VE TİTİZ BİR ÇÖZÜM ORTAĞI MI ARIYORSUNUZ?