GORBON TILES

Kaleseramik ile yine 60 yıl önce bu topraklarda doğan Gorbon arasındaki iş birliği sonucu, Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği, Işın, Anadolu, Piramit, Akdeniz, Bursa ve Göl koleksiyonlarından oluşan karoları, 6 farklı formda ve 11 parlak renk tonunda sizlerin beğenisine sunuluyor. Gorbon ürünleri, konut ve ticari alanlarda özgün mekanlar yaratılmasına yardımcı oluyor.

GÖL
GÖL

Mekanlara derinlik ve anlam katmak isteyenler için her zevke hitap eden farklı renk tonlarıyla tasarlandı. Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği, Göl Koleksiyonu üç parlak renk tonunda sizlerin beğenisine sunuluyor.

BURSA
BURSA

Çini desenleri ve içice geçmiş formlar farklı renk alternatifleriyle her zevke hitap ediyor. Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği, Bursa Koleksiyonu üç parlak renk tonunda sizlerin beğenisine sunuluyor.

ANADOLU
ANADOLU

Geleneksel Anadolu motifleri görkemli bir hava yaratıyor. Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği, Anadolu Koleksiyonu üç parlak renk tonunda sizlerin beğenisine sunuluyor.

IŞIN
IŞIN

Güneş ışınlarını mekanlara taşıyan özgün bir tasarım. Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği, Işın Koleksiyonu üç parlak renk tonunda sizlerin beğenisine sunuluyor.

PİRAMİT
PİRAMİT

Üçgen formlarıyla mekanlara modern bir ambiyans katar. Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği, Piramit Koleksiyonu üç parlak renk tonunda sizlerin beğenisine sunuluyor.

AKDENİZ
AKDENİZ

Akdeniz sahillerinden ve güneşinden ilham alan renk ve desenler… Gorbon’un, Kaleseramik için özel üretimle hayata geçirdiği, Akdeniz Koleksiyonu üç parlak renk tonunda sizlerin beğenisine sunuluyor.

HAYALİNİZDEKİ BANYO KALE360
İLE HAYAT BULUYOR!
Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor, ancak nerden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?
Banyonuz için tarzınıza ve beklentilerinize uygun seramiği, dolabı, duşa kabini, kısacası banyo ürünlerini bulmak için mağazaları gezmek yerine oturduğunuz yerden banyonuzu kendiniz tasarlamaya ne dersiniz?

PROJELERİNİZİN YÖNETİMİ İÇİN PROFESYONEL VE TİTİZ BİR ÇÖZÜM ORTAĞI MI ARIYORSUNUZ?