ÇANAKKALE SERAMİK
1
ÖDÜLLERİN KALESİ

Bugün, yarım asırı geçen tecrübesi ile tüm dünyada lider üreticiler arasında yer alan Çanakkale Seramik, herkes için özel seçenekler sunabilmek amacıyla seramik karoda bilinen kalıpların ötesine geçmektedir. Ahşap, doğal taş, metal, tekstil gibi çekici dokuları yüzeylere taşıyan koleksiyonlar ve dekorasyon trendlerine eşlik eden bir tasarım çeşitliliği yanında, dünyaca ünlü tasarımcıların imza attığı çarpıcı koleksiyonlar sunabilmektedir. Estetiğin yanında çevre dostu, hijyenik ve uzun ömürlü ürünlerle; büyüleyici atmosferler yaratmak isteyenler için yüzlerce seçenek sunmaktadır.

AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ SERAMİK PARKELER
Çanakkale Seramik, ahşabın doğal görünümünü seramiğin sağlamlığıyla buluşturdu.
Seramik Parke ile ağaçlara dokunulmadan dayanıklı, hijyenik ve doğal mekanlar…
PERA
1

Geleneksel çini karo ve motiflerinden ilham alan Pera Serisi, zengin desen seçenekleriyle evleri renklendiriyor. Pera Koleksiyonu, zengin desen seçenekleriyle ve bu desenlerin kombine edilmiş kullanımıyla adına yakışan artistik, özgün ve dekoratif bir yaklaşım getiriyor.

WABİ
1

Lüksün yeni yorumu Wabi Serisi; çimento, doğal taş, mermer gibi farklı tipolojilerden oluşan Koru, Iwa, Maburu ve Shiro Serileri ile çağdaş ve estetik mekanlar yaratıyor.

VERA
1

Son yılların trendi olan tekstil dokusunu, çimentonun sofistike görünümüyle tamamlayıp mekanlara yansıtan Vera Serisi, sizi alışılmışın dışına çıkarıyor. Kemik ve bej gibi yumuşak renklerin çimentonun karakteristik dokusuyla birleştiği karolar, yaşam alanlarına yaşanmışlık hissi katıyor. Duyularınızı harekete geçiren patchwork dekorlar ise seriye hareketlilik kazandırıyor.

MOTION
1

İster yalın, ister şık; Motion ile dilediğiniz kadar özgürsünüz. Beyaz, gri ve siyah gibi renk alternatifleri sunan seri, mermer görüntüsüyle yüzeyleri modern bir dille sarmalıyor. Dört farklı dekorla tamamlanan seri, ister tek başına, ister kombinlenerek kullanılabiliyor.

CALACATTA
1

İtalyan mermerinin doğal dokusu Calacatta Serisi ile mekanlara taşınıyor. Bu zengin koleksiyonda duvar ve yer karoları ile birbirinden farklı mermer seçeneklerini kullanarak mekanlara görkem katacaksınız. Bej ve beyaz tonlarındaki seramik yüzeylere yenilikçi dokunuşlar katan seri, sadece banyoların değil, evinizin de ambiyansını değiştirecek.

METROPOL
1

Doğaltaş görüntüsünde, mat yüzeyli, rölyef dekoru ile modern bir yaklaşım diline sahip olan Metropol Serisi mekanlara hareket katıyor.

HAYALİNİZDEKİ BANYO KALE360
İLE HAYAT BULUYOR!
Banyonuzu yenilemeyi düşünüyor, ancak nerden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?
Banyonuz için tarzınıza ve beklentilerinize uygun seramiği, dolabı, duşa kabini, kısacası banyo ürünlerini bulmak için mağazaları gezmek yerine oturduğunuz yerden banyonuzu kendiniz tasarlamaya ne dersiniz?
TASARIMCILAR
1

Dünyaca ünlü tasarımcılar Çanakkale Seramik için tasarladılar.

CAN YALMAN
Tasarımın tüm insanlığın özünde tamamlayıcı bir felsefe olmasını amaçlar ve geleceğimize katkıda bulunabilecek bir güç olduğunu düşünür.

HARRI KOSKINEN
Çanakkale Seramik için doğadan ilhan aldığı Bond Koleksiyonu’nu tasarlamıştır.

PROJELERİNİZİN YÖNETİMİ İÇİN PROFESYONEL VE TİTİZ BİR ÇÖZÜM ORTAĞI MI ARIYORSUNUZ?